×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 1072

Banese me qera ne Prishtine-Ulpiane te rrethi i Ulpianes, afer Hollivudit

240.00
ID
400221  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Artanë

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen Ulpiana ne Prishtine me saktesisht afer Hollivudit. Banesa ka dy dhoma gjumi, ballkon, koridor, shpajz, banjo dhe eshte e gatshme per banim. E pershtatshme per familjar dhe studenta dhe nje zbritje simbolike per pak persona qe do te banojne ne banese. Numri i telefonit eshte +38344248277 ku i njejti mund te perdoret edhe ne viber.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A