×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 391

Banesa ne shitje

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400265  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
86m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Shitet banesa dy dhomeshe ne katin e dyte. Banesa ka 86.42 m2. Eshte ne objektin KAWA-Hyjnesha.

Banesa shitet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Banesa ka dy dhoma gjumi, nje salon se bashku me kuzhine, nje terrace funksionale, nje banjo dhe nje vc.

Banesa muret i ka me glet, ka deren e hyerjes nga me te mirat ne treg, parket te bukur dhe te shtrenjte, banjoja dhe vc-ja e punuar me shume kujdes me keramike dhe pajisje shume kualitative. Nxemjen qendrore/lokale funksionale etj.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITET apartament 2+1 në Plazhin e Durrësit € 47000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
SHITET apartament 2+1 në Durrës pranë Bar Sfinksi € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
SHITET apartament 2+1 në Durrës pranë bar Sfinksi € 132000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Apartament 3+1 per shitje te Kryqezimi i Deges € 66000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A