Magazina
Lart

Banes me qera

380.00
ID
400112  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 1
Sipërfaqja
52m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Fushë Kosovë

Shitësi

CopaToke -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2017
Kosovë / Gjilan

Banes me qera e mobiluar dhe ne gjendje perfekte, Preferohen Familjar dhe banim afat gjate.

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banesen me qera per 6 studente € 420.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shes banese ne qender te Prishtines Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Banesa me qirra € 260.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Banese me Qira Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A