×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 390

Banes me qera

380.00
ID
400112  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 1
Sipërfaqja
52m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Fushë Kosovë

Shitësi

CopaToke -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2017
Kosovë / Gjilan

Banes me qera e mobiluar dhe ne gjendje perfekte, Preferohen Familjar dhe banim afat gjate.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Apartament 2+1 me qira ne qender te shkodres € 300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 2+1 , Korce ! € 65.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Banesa 72.67 m2 afer BauMarket-FusheKosove Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Fushë Kosovë
Leshoj banes me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A