×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shesim tualet dërrasa per WC me bide qe lidhet leht me ujësjellës, edhe me ujin te te ngrohte edhe te ftohte, me mekanizim te posaqëm. Ky mekanizmi lëviz majtas dhe djathtazi. Është shume i përshtatshme për mbajtjen e higjienës dhe kursen shpenzimet për letrën, gjithashtu edhe hapsin ne banjo (mekanizmi është integruar ne dërrase për WC)

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 40
€ 220