×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shes Varta powerbank me 16mij mAh (Bateri externale) ku munden me u rimbush te gjitha llojet e telefonav, iPad etj , ka edhe DRIT per ndriqime

Brendi Varta shum i njohur dhe i qendrueshem

Ju lutemi Kycuni për të komentuar