×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
shiten nje gjerator 5 kw ne gjendje pune dhe dy pompa zhytse 3 fazorshe ne gjendje te mir shiten per arsye mosperdorimi
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje