×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Xiaomi Mi A2 në gjendje perfekte teknike dhe optike , pothuajse i ri.

 I prodhuar në korrik 2018 Dual Sim , ekrani 6 inch Octa core 4x2.2ghz & 4x1.8ghz, 64GB memorje 4GB RAM, Camer: 20 mp 

Xiami Mi A2 Android One Versione 9, 4GB Ram 64GB Storage. Për informata më të zgjeruara apo interesim serioz mund të më kontaktoni në viber, whats app dhe thirrje në nr: +38345224543

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 200
Çmimi : Me Marrëveshje