×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
shes nje samsung note 9.ngjyre Blue ,ngjyra me e bukur e ketij telefoni ,6GB ram /128memorie ,telefoni eshte blere ne angli dhe eshte perdor rreth 8-9 muaj me nderpreje ,ska asnje ndryshim nga nje i ri ,telefoni vjen me *****Karikuesin origjinal qe ka pas nkuti dhe do keni gjithashtu dhe 3 Covera .. :) i kam vendos sot nje super xham 5D :) dhe nje pale kufje te reja me mikrofon qe i keni tperfshira ***** me pak fjal tia ndjeni lezetin lekut qe paguani :) ,kush ka deshire tme shkr ne imail ...Cmimi i padiskurueshem dhe nuk bej ulje,se eshte tel i mbajtur sh mir dhe me tmbajtur me kte cmim zor gjen...me shkruani ne imail kush ka interes dhe qofshi mir Familjarisht :) artantani2020@gmail.com
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
€ 60