×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
memorje 32 dhe 4 ram, ka nje pik te zeze ne ekran pa shenja anesore me kushte te mira perdorimi dhe ne bateri. ka 4 muaj me pik te zeze dhe asnje shenj tjeter dhe asnje problem tjeter
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
€ 60