×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Modeli me i ri nga Apple. Ekran i ri qe shkon deri ne limit te skajeve shoqeruar me mbrojtje qeramike. Ngjyra te reja si Grafiti dhe Pacific Blue. Rezistent ndaj ujit dhe pluhurave. Tani edhe me teknologjine 5G. Risi eshte implementimi i skanerit LIDAR me te cilin mund te projektohen objekte ne realitet virtual duke leshuar lazer me te cilet matet distanca e objekteve. Kamera e permiresuar. Fotot dhe videot ne ambjente me pak drite nuk jan me problem.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 15
€ 300
€ 53000