×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Telefoni eshte ne gjendje perfekte edhe pa grritha nuk ka asnje defekt dhe vjen me 2 case plus adapter Per me shum kontaktoni ne viber Nr: +38345 649 661
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
€ 110
€ 100