×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet iphone xs ne gjendje shum te mire dhe te mirembajtur. Telefoni esht 64gb dhe ofrohet bashke me xham mbrojtes, dy cover, kufje dhe karikues.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 15
€ 300
€ 53000