×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shes ose ndrroj huawei p20 lite 64go me iphone 7 telefoni ka te gjitha aksesorët. me mbushës dhe ndegjuese. Telefoni është i perdorur gati 1vit por punon shum mir, është i shpejt kamera i punon mir auto parlantat i punojn mir mikrofonat i punojn mir dhe kaptori digital i gitave punon shum mir nuk ka gervishtje të medha vetem nje mbrapa dhe nje ne ekran po nuk vrehen shumë.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 550
Çmimi : Me Marrëveshje