×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shes aspirator kuzhine model kermill me sasi ajri 5000 m³/h. Aspiratori eshte i ri dhe perdoret per aspirime kuzhinash per kapa me dimensione deri ne 4x1 meter.
Aspiratori ka helike me tehe te gjera i cili eshte perfekt per mosmbajtjen e yndyrnave dhe flakjen jashte te tyre.
Cmimi 295€

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 2900
Çmimi : Me Marrëveshje