×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Univerzalb TV ju ofron platformën më të pasur televizive me mbi 5000 kanale, 406 kanale shqip, mbi 4000 kanale ndërkombëtare, më shumë se 200 kanale sportive (FHD dhe 4K Rezolucion), qindra kanale për filma, dokumentar, muzik e shumë të tjera. Përveq kanaleve ne ofrojmë edhe VOD filma dhe seriale me përkthim në gjuhën shqipe, gjermane, italiane dhe në gjuhën kroate.

- Ne kete pako mund te shikoni te gjitha evenimentet sportive duke perfshire te gjitha ligat e futbollit, garat nderkombetare, te gjitha ligat e basketbollit, te gjitha turnet e tenisit, evenimentet e boksit, evenimentet PPV, e shume e shume sporte te tjera.
- Te gjithe filmat tuaj te preferuar i gjeni ne pakon tone pasi qe ne kemi krijuar programe ekstra per filma, gjithashtu ne librarine VOD gjendet te gjithe filmat me te rij te cilet mund ti shikoni kur te doni me perkthim ne gjuhen shqipe apo edhe ne gjuh te tjera nderkombetare.
- Njerezit e apasionuar pas dokumentareve do te kene mundesi te percjellin me shum se 15 kanale shqip per dokumentar ose me specifikisht kanale per natyren, shkencen, historine etj.
- Per adhuruesit e muzikes kemi mbi 40 kanale muzikore te gjdo zhanri, gjithashtu edhe ketu kemi shtuar kanale ekstra muzikore te krijuara nga kompania jone.
- Kanale per femije, kanale fetare, e shum kategori te tjera mund ti shikoni ne platformen tone.
Për informata të tjera dhe për testim të kanaleve na kontaktoni në WhatsApp (+1 201 361 8700)
KREJT I KI KTU!

INFORMATA SHTESË
Për funksionim sa më të mire të kanaleve nevojitet internet stabil dhe së paku me shpejtësi 15 Mbp/s, kurse për kanalet me rezolucion 4K nevojitet shpejtësi mbi 30 Mbp/s. Ne ju rekomandojmë që pajisjen apo tv smart të juaj ta lidhni me kabllën Ethernet LAN pasi që ka sinjal dhe stabilitet shumë më të forte sesa WiFi.
Kanalet mund ti shikoni në këto pajisje:
- Smart TV (LG, Samsung, Android OS, SONY, Philips, Panasonic, Grundig, Insignia, Sharp, TCL, Hisense, Skyworth, Westinghouse, Toshiba, Vizio)
- Android Box
- Android TV
- MAG Box
- Firestick
- Fire TV
- Roku
- Apple TV
- PC
Aplikacionet e rekomanduara për shikim të kanaleve:
- Smart IPTV
- NET IPTV
- SET IPTV
- QUZU TV
- SS IPTV
- 4KOTT
- Perfect Player
- VLC
- GSE IPTV

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 2900
Çmimi : Me Marrëveshje