×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Univerzalb TV ju ofron pakon premium me mbi 10000 kanale ndërkombëtare, 300 kanale shqip, më shumë se 200 kanale sportive, qindra kanale për filma, dokumentar, muzik e shumë të tjera. Përveq kanaleve ne ofrojmë edhe VOD filma dhe seriale me përkthim në gjuhën gjermane, italiane, angleze etj (së shpejti edhe në gjuhen shqipe).
Abonimet:
3 mujor 29.99 euro
6 mujor 44.99 euro
1 vjeqar 69.99 euro
Për informata të tjera dhe për testim të kanaleve na kontaktoni në WhatsApp & Viber (+1 201 361 8700)

Informata shtesë
Për funksionim sa më të mire të kanaleve nevojitet internet stabil dhe së paku me shpejtësi 15 Mbp/s, kurse për kanalet me rezolucion 4K nevojitet shpejtësi mbi 30 Mbp/s. Ne ju rekomandojmë që pajisjen apo tv smart të juaj ta lidhni me kabllën Ethernet LAN pasi që ka sinjal dhe stabilitet shumë më të forte sesa WiFi.
Kanalet mund ti shikoni në këto pajisje:
- Smart TV (LG, Samsung, Android OS, SONY, Philips, Panasonic, Grundig, Insignia, Sharp, TCL, Hisense, Skyworth, Westinghouse, Toshiba, Vizio)
- Android Box
- Android TV
- MAG Box
- Firestick
- Fire TV
- Roku
- Apple TV
- PC
Aplikacionet e rekomanduara për shikim të kanaleve:
- Smart IPTV
- NET IPTV
- SET IPTV
- QUZU TV
- SS IPTV
- 4KOTT
- Perfect Player
- VLC
- GSE IPTV

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 2900
Çmimi : Me Marrëveshje