×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Univerzalb TV ju ofron pakon standard me nje çmim shumë të volitshëm, kjo pako perfshin kanalet shqipëtare dhe ndërkombëtare duke filluar nga kanalet kombëtare e deri tek kanalet sportive, duke përfshirë filma, dokumentar, muzikë, për fëmijë, kanale fetare etj.

Abonimet:
abonim 3 mujor 24.99 euro
abonim 6 mujor 34.99 euro
abonim 1 vjeqar 59.99 euro

Për informata të tjera dhe për testim të kanaleve na kontaktoni në WhatsApp & Viber (+1 201 361 8700)


Informata shtesë
Për funksionim sa më të mire të kanaleve nevojitet internet stabil dhe së paku me shpejtësi 15 Mbp/s, kurse për kanalet me rezolucion 4K nevojitet shpejtësi mbi 30 Mbp/s. Ne ju rekomandojmë që pajisjen apo tv smart të juaj ta lidhni me kabllën Ethernet LAN pasi që ka sinjal dhe stabilitet shumë më të forte sesa WiFi.

Kanalet mund ti shikoni në këto pajisje:
- Smart TV (LG, Samsung, Android OS, SONY, Philips, Panasonic, Grundig, Insignia, Sharp, TCL, Hisense, Skyworth, Westinghouse, Toshiba, Vizio)
- Android Box
- Android TV
- MAG Box
- Firestick
- Fire TV
- Roku
- Apple TV
- PC

Aplikacionet e rekomanduara për shikim të kanaleve:
- Smart IPTV
- NET IPTV
- SET IPTV
- QUZU TV
- SS IPTV
- 4KOTT
- Perfect Player
- VLC
- GSE IPTV

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 2900
Çmimi : Me Marrëveshje