×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
ADRI TV \ud83c\udde6\ud83c\uddf1\ud83c\uddfd\ud83c\uddf0
Platforma më e madhe SHQIPËTARE ofronë \ud83d\udda5

4500 Tv kanale nga gjith bota \ud83c\udf0e
300 Tv Kanale Shqiptare \ud83c\udde6\ud83c\uddf1\ud83c\uddfd\ud83c\uddf0
500 Kanale Sportive \u26bd\ufe0f\ud83c\udfc0\ud83c\udfbe\ud83c\udfca\ud83c\udffb‍\u2642\ufe0f\ud83e\udd4a
Filma & Dokumentar & Fëmijë\ud83c\udf05\ud83c\udfd4\ud83c\udf0b\ud83c\udfdc
Kanale ndërkombëtare \ud83c\udf0e
Filma Me Titra Shqip & Humore & Seriale\ud83c\udf9e

OFROJMË
\u2705Stabilitet Maksimal
\u2705Aktivizim Mbrenda Minutave
\u2705Support / Shërbim 24/7
\u2705Cilësi dhe kualitet & stabilitet 100%
\u2705Serverët më të mirë dhe Siguri
\u2705Test 24h Orë te Kanaleve Tona
\u2705RESELLER PLAN kemi oferta te mira per rishites qe te fitoni para nga shtepia
\ud83d\udcafSIGURI sepse Ne mendojmë për ju...
\u2705Support 24/7 online dhe viber! +38643560324
Ju lutemi Kycuni për të komentuar