×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
\ud83c\udd95 Me agjensine Extra nuk blihen vetem prona por dhe mundesi biznesi te shkelqyera!!
\ud83d\udc49 Shitet anije me liçensë CLUB 
2 kate me kapacitet mbi 1700 përsona \ud83d\udebd 12 wc

\ud83d\udcb6 çmimi 180.000 €

\ud83d\udccc ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ????????̈???? ????????̈ ???????????????? !

\ud83d\udcf2 Kontakto: Ormir Kacerja 
\ud83d\udcde +355 67 413 0983
\u2705 viber ose whatsapp
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 2900
Çmimi : Me Marrëveshje