×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
gomone Novurania motorr Envirude 20 cv me letra të rregullta italiane dhe me dogane të paguar, mund të përdoret pa patentë në Itali, gomonja është e zmontueshme për trasport fare të lehtë, ka edhe dy rrota per hedhjen ne ujë ka dysheme me derrasa te zmontueshme ujore.. 0039.328.121.85.60
Ju lutemi Kycuni për të komentuar