×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Biçiklet sportive Dechatlon Sport 7.1, rami alumin, 16 shpejtësi 8×2, e prodhuar në Francë, është në gjendje të rregullt, gjitha pjesët i ka Shimano origjinal. Çmimi 200€, çmimi është i diskutueshëm. Mundësi ndrrimi me: telefonë, PS4, PC. Numër kontakti dhe Whatsapp: +381 63 7697 304
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 70
Çmimi : Me Marrëveshje