×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shitet aparati i laserit dhe biznisi me gjitha paisjet te tjera si dhe licenca e perdorimit te laserit.
Aparati: laser diode 808nm me akull. 
Paisjet: shtrati, dollapi, tri tavolina, karrike, kauq si dhe telefoni dhe faqet facebook dhe instagram.
Per informata me te hollesishme therr qmimit na kontaktoni ne numrin e telefonit 045 653 672. 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme