×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Gjithnje e me shpesh i nenshtrohemi ritmeve te shpejta dhe stresuese te jetes se perditshme, duke mos i kushtiar rendesi dhe kohe ushqyerjes se duhur dhe mbajtjes ne forme te trupit, gje e cila ben qe shume persona te kene nje peshe trupore te ekzagjeruar. Per te pasur nje kombinim perfekt te lendeve ushqyese eshte e nevojshme nje diete e ekuilibruar, e pasur me perime, fruta, drithera, produkte qumshti dhe peshk; edhe pse shume njerez perfundojne shpesh ne nje regjim ushqimor jo te duhur, i cili nuk eshte ne gjendje ti furnizoje cdo dite me lendet e duhura ushqyese.
 Pikerisht per kete arsye kemi krijuar SNEP PLUS, vaktin zevendesues, i cili ndihmon ne dobesim dhe ne mbajtjen ne forme duke siguruar keshtu nje gjithesi te produkteve ushqyese te shendetshme per te mbajtur nen kontroll mireqenien fizike dhe psikologjike per nje kohe te gjate. Per te humbur peshe dhe per ta mbajtur ate nen kentroll eshte i domosdoshem nje regjim ushqimor I shendetshem dhe I ekuilibruar. Zevendesuesi i vaktit SNEP PLUS  te ndihmon ne pakesimin e kalorive, duke iu siguruar ne te njejten kohe marrjen e vitaminave, mineraleve baze, fibrave, karbohidrateve dhe proteinave ten je cilesie te larte. Meshkujt dhe femrat te cilet duan te bien ne peshe dhe te mbajne trupin ne forme, gjejne ne SNEP PLUS nje aleat mjaft efikas. Te ushqyerit shendetshem kombinuar me nje stil jetese gjithashtu te shendetshem eshte me e mira qe mund ti ofrojme organizmit tone per te gezuar shendet te plote.
Perse duhet te perdorim SNEP PLUS:
·          Permban vetem perberes me cilesi te certifikuar
·          Permban perberes 100% natyral
·          Perberesit nuk kane prejardhje OMGJ
·          Ndihmon ne humbjen e peshes dhe ne mbajtjen e trupit ne forme
·          Ndihmon ne mbajtjen nen kontroll te oreksit
·          Ndihmon ne permiresimin e pergjithshem te metabolizmit te trupit
SNEP PLUS NDIHMON KONKRETISHT NE ARRITJEN E QELLIMIT PER TE HUMBUR PESHE DHE PER TE PASUR NJE PRODUKTIVITET ME TE MIRE PSIKO-FIZIK. 

Perziejme 2 luge gjelle (26 g) ose 2 qese (26 g) me 250 ml qumesht pjeserisht te skremuar. 
Cdo porcion permban 216.91 kcal
 
Zevendesimi i dy vakteve kryesore te dites, pjese e nje diete me pak kalori me zevendesues vakti ndihmon ne humbjen e peshes. Zevendesimi i nje vakti kryesor te dites, pjese e nje diete me pak kalori dhe me zevendesues vakti, ndihmon ne mbajtjen e peshes se duhur pas humbjes se peshes.
Keshillohet perdorimi i ketij produkti si pjese e nje diete te balancuar, e kombinuar me nje stil te shendetshem jetese. Produkti eshte i konceptuar per te qene i kombinuar me nje diete kalorike, e cila duhet te perfshije perdorimin e produkteve te tjera ushqyese dhe aktivitetin e rregullt fizik. Eshte i nevojshem perdorimi ne sasine e duhur te lengjeve dhe e rendesishme ndjekja e menyres se perdorimit.

 
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje