×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Krem xhel pa yndyre, specific per qetesimin e lekures pas rrojes. Zbut lekuren duke e hidratuar dhe duke e mbrojtur ate. Me arome mjaft te kendshme, dhuron menjehere dhe per nje kohe te gjate nje ndjenje freskie. 
Pa paraben, SLS, Petrolates, ngjyrues sintetike.
 
 

Pas rrojes, ose kur e ndjeni te nevojshme, aplikoni nje sasi te vogel duke e masazhuar lehte derisa te perthithet nga lekura. 
 
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje