×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
SIRUP PËR PASTRIMIN E MUSHKËRIVE - E REKOMANDUAR NGA MJEKËT PËR DUHANPIRËSIT Sirupi përbëhet nga xhenxhefili, mjalta e malit dhe pisha. Është 100% natyral, i shishëm dhe pa asnjë efekt anësor. Me këtë sirup të mrekullueshëm pastroni mushkërit tuaja nga nikotina pa asnjë dhimbje. Shkencëtarë tregojnë se sirupi nga xhenxhefili dhe gjethet e mentes është tejet efikas për: - Semundjet e frymëmarjes, - pastrimin e mushkërive nga nikotina, - parandalim të kancerit të mushkërive, - ndalim të gërhitjes gjatë natës, - parandalim të kollitjes, - pastrim nga këlbaza, - gjithashtu pastrimin i kanaleve te frymëmarjes te duhanpirësit. Ky ilaç preferohet të konsumohet sidomos për duhanpirësit dhe personat që kanë probleme me mushkëri dhe frymëmarrje. Vitamina C, B dhe A që gjendet në xhenxhefil dhe gjethet e mentes është pesë here më e lartë se sa sasia e kësaj vitamine që gjendet tek limoni. Studimet në Qendrën Kombëtare të Informacionit të Bioteknologjisë në Biblotekën Europiane të Mjeksisë kanë nxjerrë në pah përbërjen kimike të vajrave esencial të përgatitur nga xhenxhefili, mjalta dhe mentes. Ky ilaç përmban vitamin C, A, B1, B2, B6, Kalcium dhe Kalium. Përdorimi: Të pihet 3 herë në ditë nga një lugë gjelle për 2 javë rresht. Preferohet në esëll dhe para gjumit. Tundeni mirë para përdorimit. Çmimi: 15€. Sasia: 280ml. Porosit mund t'i bëni në faqe ose Viber&Whatsapp: +383 44 868 089 apo +386 43 926 868
Ju lutemi Kycuni për të komentuar