×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shiten 2 Fustana.

Fustanat jane ne gjende shume te mire, veq njehere kane qene te veshur e ma jo dhe per kete arsye jane si me qene te ri.

-Madhesia-

Fustani i Kuq: S M L

Fustani i Zi: XL M L

Qmimi per 2 fustanat eshte 100 EUR.

Kontakti: +38344776108/ 44630425

 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 8
€ 50