×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shes disa gjera per femij (shiten pershkak te hapesires se pa mjaftueshme jo per ndonje defect), jane ne gjendje te perkryer  dhe shume pak te perdorura.  
1.    Karike per vetur Maxi-Cosi me ISOFIX
2.    Krevat me dyshek Dormeo (e ka dhe pjese tjeter per me mbyll krevatin)
3.    Ulese me tri nivele + vibrim, muzik
4.    Bicikell ne form karoce (vollani rrotullohet ne dy anet)
5.    Dubak 
6.    Seti, Korit kofe dhe bokall
Te gjitha keto shkojn bashk, qmimi 400 euro.
 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar