×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

JU OFROJMË ÇMIMET MË TË MIRA NË TREG!

Adresa :

???? Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

???? Dhe në Ferizaj
Rr. Driton Islami

???? +38344/124-992 (viber)
???? +38344/944-305

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2018 IDEAL®, All Rights Reserved ©2018 IDEAL®

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje