×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

SHITJA E STOKUT TË NDRIÇIMIT ME ZBRITJE

“Arch Lighting” sh.p.k. me numër unik identifikues 810509002 njofton se për shkak të rrethanave të krijuara në kompani ofron shitjen e stokut me zbritje. Malli shitet me zbritje deri 55% nga vlera kushtuese. Stoku përmban ndriçim shtëpiak, industrial,dhe material të ndryshëm elektrik, të gjitha kryesisht prodhime evropiane. Materiali është i përshtatshëm për hapjen e një dyqani të ndriçimit apo elektromaterialit. Shitja bëhet me faturë të rregullt dhe pagesa bëhet përmes llogarisë bankare.

Të interesuarit mund të lajmërohen në kontaktet:

+383 44 239 753 (mobil, Viber dhe Whatsapp)

e-mail: archlighting_ks@yahoo.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje