×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Me ngrohësin infra të kuqe Heidenfeld HF-HP105, mund të arrini ngrohtësi komode në gjdo kohë. Ju vetë keni mundësinë ta vendosni këtë ngrohës efikas infra të kuqe si në mur ashtu edhe në tavan. Termostati i integruar e bën të lehtë përdorimin. Ngrohja elektrike e murit është e disponueshme për hapësira banimi deri në 19 metra katrorë. Ngrohësi me rreze infra të kuqe bën përshtypje me teknologjinë jashtëzakonisht të fuqishme, të cilin mund ta zgjidhni nga këto tri motive. Korniza e aluminit i jep radiatorit qëndrueshmëri shtesë.

Dimenzionet 120×60

Foto numer 1 dhe 2 Nxemje 1000WAT
Kurse Foto numer 3 është 800WAT

Mund të kontaktoni edhe në Viber apo WhatsApp +383 43 889339
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje