×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Rubinet dhe Bojler 15 litërsh me gypa lartë për kuzhinë apo depo ose garazhë. Vendoset posht nën llavaman në kuzhinë , ose per depo dhe garazhë vendoset në dysheme apo pllaka .
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje