×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
1 VIT GARANCION VIBER+38344402714 Karakteristikat teknike: Pas ndërprerjes së rrymës shkyçet nga rrjeti, energjia 12V AC konverton automatikisht energjinë DC në 230V ~ / 50Hz duke alternuar me pajisjen e lidhur me konvertuesin Si një burim energjie, përdoret një bateri 18Ah Përmban mbrojtje kundër shkarkimit të plotë të baterisë, si dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër Pas kthimit të energjisë, bateria automatikisht rimbushtohet Pajisja gjithashtu ka një regjim EKO për të siguruar funksionimin me kosto efektive të pajisjes që zgjat funksionimin e pajisjes (p.sh: 65W minimum 3 orë, në modalitetin Eko për 6 orë). Zgjidhje ideale për kufizimin aktual dhe funksionimin e vazhdueshëm të pompave të qarkullimit për ngrohje në dysheme, kompjutera, arkë fiskalë, TV, marrës SAT, etj. Tensioni i hyrjes 12V DC dhe 230V ~ Kapaciteti i vazhdueshëm i ngarkesës: 100W Kapaciteti maksimal i ngarkesës: 200W (në kulmin) Bateria e ringarkuar e integruar: 12V / 18Ah PER ME SHUM INFO 044 402 714
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje