×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet dhome gjumi tek , e perdorur nga djale i ri. Ne gjendje te re. Dhoma është bere me porosi vetem para 4 vitesh. 
Ne set jane te perfshire krevati duke perfshire zgaren & dyshekun; komodina, dollap i madhe deri ne tavane; tavolino e  studimit shoqeruar me nje bibloteke te vogël. Dhurate dhe nje fshese korenti te marrës Philips, ne gjendje shume të mire pune.
Cmimi Pak i diskutueshem
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
€ 120
Çmimi : Me Marrëveshje