×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
I zë 1000 litra uje , Eshte ne gjendje shum te mire , eshte vetem pak i perdorur dhe nuk ka ndonje defekt ,gjithashtu ka ardhur nga Gjermania .Per detaje te tjera ju lutemi kontaktoni ne numrin +38345468796
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje