×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
shitet Aparat per kafe   shum praktike  dhe  shum  shpejt nxehet    dhe  shum kafet  e mira  i qet   me  dozer per 2 kafe   dhe  avullin e mir e  qet ka shtypje tmir  e vlon qumshtin shum mir  . mirpres blersin
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
€ 120
Çmimi : Me Marrëveshje