×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Mbulesa per vetura - \ud83d\ude9b TRANSPORTI FALAS

\u2705 Mbron veturen nga rrezet e diellit (+90°C), pluhuri dhe poleni
\u2705 Mbron veturen nga te ftohtit (-40°C), ngricat, bora, shiu dhe ndryshku
\u2705 Material i bute dhe i pathyeshem

Dimensionet : 
540 x 175 x 120

\ud83d\udc4c POROSIT TANI

NGA 24.99 EURO NË 20 € 

Kontakto  044–486-040
Viber +383 44-486-040
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 1000