×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Aparate kundër Lagështis???? – Extrem të shpejta 158L- 24h

+383-44--395-435 ☎️

Aparate kundër mykut lagështis- në mure –dysheme: Aparatet jan:Prodhim Zvicrrane me kapacitet prej 10 litra deri 158Litra,- Prej 10m2 deri 2000m2 Maqinat e heqen Lagështin-Mykun Në mënyrë të shpejtë,dhe të sigurt. : Tharjen e gletit -ngjyra-llaqev -mallter –ybercuk,tharjen e lagështis pas vershimëv,tharjen elagështis gjatë ndertimit dhe rinovimit: ndërtime të shpejta dhe të sigurta ,me Aparate moderrne. Viber-WhatsApp +38344-395-435

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje