×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Fshese me korent multifunksionale. Perdoret per pastrimin e shtepise, larjen e tapetave, dyshekeve, divaneve, larjen e sedileve te makines, pastron direkt cepat e shtepise(edhe ato me te lartat), zhbllokimin e lavamaneve, pastrues ajri dhe aromatizues, perdoret per ngrohjen dhe ftohjen e ajrit. 
Funksionin me uj. 
Aromatizues dhe dizinfektues per dysheket te perfshira.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje