×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

• Kuzhina ka keto dimenzione: Gjersia 2.10m si dhe gjatesia 2.10m, eshte shum pak e perdorur, çmimi 180 euro.

• Pasqyra ka keto dimenzione: Gjersia 1.20m si dhe gjatesia 1.80m, çmimi 50 euro.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
€ 200
Çmimi : Me Marrëveshje