×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
shes nje makine akullorje , 
prodhimi origjinal italian
shume komode per familje 
prodhon deri ne nje kilogram 
funksional dhe ne gjendje te mire
te interesuarit te me kontaktojne ne 0675284920
faleminderit
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
€ 200
Çmimi : Me Marrëveshje