×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shiten dy dush kabina komplet , 40 euro njëra dhe 40 euro tjetra . Dimensionet : 90:80  vaska , xhamat 2 m.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar