×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet kalldaja - kamina me pelet per nxemje qendrore 
(per nxemje me radiatora) me fuqi 24 kW , e perdorur vetem 3 sezona dhe posedon edhe dy vite garancion, ka edhe librin e garancionit. Eshte ne gjendje te perkryer. Prodhim i Gorenjes - Biobomi Slloven. 
Gratis vjen edhe fshesa e veqante e kaminës ne vlerë prej 60€ - poashtu edhe qyngat ne vlerë prej 100 € gjithsej gratis ne vlerë prej 160 €, qmimi gjithsej komplet me te gjitha paisjet percjellese 1049 €, qmimi i negociueshëm.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme