×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shes kauqat e lekures tri jon veq qe ni muj jon ble po spom pershtaten per banes se shum tmdhaja . 1800 ikom ble nmobileri nPej po tash po du mi hek . Jon dy tresha ni dysh edhe ni nish . Nuk jon demtum hiq per ma shum mundeni me kontaktu edhe ne viber dhe whatsapp .
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje