×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
shese mobile te sallonit treshi shtrihet ka mundesi edhe mr fjet ne to 2 dhe 1 edhe tavolina e mesit qmimi sipas marveshtjes tele 045666061
Ju lutemi Kycuni për të komentuar