×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Paketa perfshin mobilimin e plote te zyres dhe parazyres. Tavolina, etazher, karrike, karrige kolltuk etj etj. Ndodhen ne Tirane, afer Medresese! Ne parantese: mund te jepet zyra me qera me gjithe mobiljet, 250 Euro/muaj! Telefononi: +355 68 21 20 888!
Ju lutemi Kycuni për të komentuar