×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Punime ne Freze CNC , 
Punime ne Torno CNC , 
Radifikime , Hapje Kiavetash me Stokatrice , Punime ne Pjal , Punime ne Limatrice etj 
Punime ne Punsonatrice , Hapje vrimash te kordinuara , per cdo aksesor , Modele tabakesh  Rrethimi  , aksesor te ndryshme sipas kerkesave dhe ideve tuaja 
Piegime , Lyerje ne Furre etj
Per me teper kontakt : 0693265875
Whatsup : 0693265875

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje