×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shes laptopin Asus X302LA eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdorur,, baterin e mban deri ne 3 ore. Madhesia 13.3 inch Procesor: Core i3 4030U 4x1.90 Ghz( Gjenerata 4)---- Ram 8 GB DDR3L---- HDD: 500 GB 7200rmp--- ose SSD 128 GB
...... Windows 10 home i LISENCUAR

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 150