×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shes geforce GTX 1050 2GB me kuti, e kam perdor vet personalisht edhe osht ngjendje shum tmir. Pe shes se e kom ble njo ma tre. Osht OC edition, e boj OC ne +120mhz gpu clock dhe +600mhz memory clock.

Kom lujt loja si GTA 5, LoL, CSGO, Apex, Fortnite, PUBG n'to pa problem.

 

+383 49 176 554 whatsapp viber.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme