×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Ka keybord turqisht, veq nise podoni mundna mendryshu. Po e shes ndërsa kalova në një Mac mini. Produkti nuk ka probleme ose probleme kozmetike. Shtë përdorur në një tryezë, të lidhur vazhdimisht me monitorin. 8 muaj më parë, bateria u rinovua nga Apple me baterinë origjinale. Shëndeti i baterisë duket të jetë në 97%. Do të furnizohet me të gjitha përmbajtjet e kutisë dhe ngarkuesin origjinal.

Procesori Intel Core i7 me 4 bërthama 2.6 GHz

Turbo Boost deri në 3.5 GHz

AMD Radeon Pro 450 me 2 GB memorje GDDR6

16 GB memorje

256 GB hapësirë ??ruajtëse SSD

Ekran Retina 15 inç

Tastiera Magjike

Prekni shiritin dhe prekni ID

Katër porta Rrufeje
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
€ 450
€ 210