×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Medion Ekran 15.6 inch Processor Core i5 Gen2 Graphics: Intel HD 3000 dhe Nividia GForce GT 555M pra Me dy gradike eshte Ram: 8GB Hard disk: 1Tb Laptopi eshte shume pak i perdorur baterin e mban 2 ore
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje